MAG Serwis RTV - Naprawa TV LCD Audio Projektory

80-299 Gdańsk, Galaktyczna 27

58 554... 54 39więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Firma Magserwis - Naprawa i serwis sprzętu RTV - od ponad 30 lat skutecznie obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych, w zakresie serwisowania sprzętu elektronicznego. Lata zdobywania doświadczenia i wielu szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych serwisantów Sony, Panasonic, Samsung, LG, Philips oraz Sharp, spowodowały, iż jesteśmy w stanie świadczyć swoje usługi na najwyższych poziomie.

Dzieki wieloletnim inwestycjom nasz serwis RTV pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostyczno-pomiarowym, co wraz z profesjonalnymi narzędziami i odpowiednią dokumentacją techniczną, daje gwarancje szybkiej i bezproblemowej diagnozy uszkodzonego sprzętu.  Naprawa RTV od lat stanowi najważnejszą sferę zainteresowania Magserwisu - nasza pasja i fachowość stanowią fundament naszej pracy.

Główny punkt serwisowy firmy MagSerwis RTV znajduje się w samym środku Obwodnicy Trójmiasta między Gdańskiem a Gdynią, naprzeciwko hipermarketu REAL w Gdańsku-Osowie ul. Galaktycznej 27.  Nasz obiekt jest całodobowo monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych sprzętów.

Prowadzimy serwis RTV w Gdańsku, Gdynii i Sopocie - prosimy o zgłoszenie usterki, jak najbliższej Państwa miejsca zamieszkania - nasi serwisanci terenowi skontaktują się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty. Oto wykaz, jakie sprzęty mogą Państwo u nas serwisować:

- Samsung, Panasonic, Sony, Philips, LG, Sharp, Toshiba, Grundig, JVC, Onkyo, Denon, Epson, Benq, Acer, Thomson i wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z internetowego formularza, opisując problem z  uszkodzonym sprzętem elektronicznym:

http://magserwis.pl/wycena.php

Profesjonalnie Serwis RTV - Główną usługą naszej firmy jest  naprawa telewizorów LCD, LED, KINESKOPOWYCH I PLAZM. Poza tym oferujemy serwis sprzętu audio (naprawa amplitunerów kina domowego oraz wzmacniaczy i wieży CD itp.). Dla firm i innych podmiotów nasze usługi przydadzą się w zakresie naprawy projektorów multimedialnych, kserokopiarek  i monitorów lcd.

W Trójmieście mogą Pańśtwo skorzystać z kilku filii naszej firmy. Ich lista znajduje się pod adresem:

http://magserwis.pl/kontakt.html

Stosujemy tylko nowe i sprawdzone podzespoły elektroniczne, dzięki czemu możemy udzielić gwarancji od 6 do 12 miesięcy.

W przypadku, gdy nie są Państwo w stanie samodzielnie dostarczyć sprzętu do naszej firmy, można skorzystać z bezpłatnego odbioru w Trójmieście przez naszych pracowników. Dysponujemy transportem przystosowanym do przewozu telewizorów i innych sprzętów, wykonanych w najnowszej technologii LED-LCD-Plazmy.

Najnowsze informacje na temat naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej - http://www.magserwis.pl.

Zapraszamy!

4

 

Kontakt

80-299 Gdańsk,
Galaktyczna 27

58 554... 54 39więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:30

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd