MAG Serwis RTV - Naprawa TV LCD Audio Projektory

80-299 Gdańsk, Galaktyczna 27

58 554... 54 39więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Firma Magserwis - Naprawa i serwis sprzętu RTV - od ponad 30 lat skutecznie obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych, w zakresie serwisowania sprzętu elektronicznego. Lata zdobywania doświadczenia i wielu szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych serwisantów Sony, Panasonic, Samsung, LG, Philips oraz Sharp, spowodowały, iż jesteśmy w stanie świadczyć swoje usługi na najwyższych poziomie.

Dzieki wieloletnim inwestycjom nasz serwis RTV pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostyczno-pomiarowym, co wraz z profesjonalnymi narzędziami i odpowiednią dokumentacją techniczną, daje gwarancje szybkiej i bezproblemowej diagnozy uszkodzonego sprzętu.  Naprawa RTV od lat stanowi najważnejszą sferę zainteresowania Magserwisu - nasza pasja i fachowość stanowią fundament naszej pracy.

Główny punkt serwisowy firmy MagSerwis RTV znajduje się w samym środku Obwodnicy Trójmiasta między Gdańskiem a Gdynią, naprzeciwko hipermarketu REAL w Gdańsku-Osowie ul. Galaktycznej 27.  Nasz obiekt jest całodobowo monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych sprzętów.

Prowadzimy serwis RTV w Gdańsku, Gdynii i Sopocie - prosimy o zgłoszenie usterki, jak najbliższej Państwa miejsca zamieszkania - nasi serwisanci terenowi skontaktują się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty. Oto wykaz, jakie sprzęty mogą Państwo u nas serwisować:

- Samsung, Panasonic, Sony, Philips, LG, Sharp, Toshiba, Grundig, JVC, Onkyo, Denon, Epson, Benq, Acer, Thomson i wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z internetowego formularza, opisując problem z  uszkodzonym sprzętem elektronicznym:

http://magserwis.pl/wycena.php

Profesjonalnie Serwis RTV - Główną usługą naszej firmy jest  naprawa telewizorów LCD, LED, KINESKOPOWYCH I PLAZM. Poza tym oferujemy serwis sprzętu audio (naprawa amplitunerów kina domowego oraz wzmacniaczy i wieży CD itp.). Dla firm i innych podmiotów nasze usługi przydadzą się w zakresie naprawy projektorów multimedialnych, kserokopiarek  i monitorów lcd.

W Trójmieście mogą Pańśtwo skorzystać z kilku filii naszej firmy. Ich lista znajduje się pod adresem:

http://magserwis.pl/kontakt.html

Stosujemy tylko nowe i sprawdzone podzespoły elektroniczne, dzięki czemu możemy udzielić gwarancji od 6 do 12 miesięcy.

W przypadku, gdy nie są Państwo w stanie samodzielnie dostarczyć sprzętu do naszej firmy, można skorzystać z bezpłatnego odbioru w Trójmieście przez naszych pracowników. Dysponujemy transportem przystosowanym do przewozu telewizorów i innych sprzętów, wykonanych w najnowszej technologii LED-LCD-Plazmy.

Najnowsze informacje na temat naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej - http://www.magserwis.pl.

Zapraszamy!

4

 

Kontakt

80-299 Gdańsk,
Galaktyczna 27

58 554... 54 39więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.magserwis.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:30

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd